Przekładnie kierownicze - Regeneracja i naprawa - Jaworzno

przekladnie
Przekładnie kierownicze

Regeneracja przekładni kierowniczych - Jaworzno

Zajmujemy się Regeneracją i wymianą uszkodzonych przekładni kierowniczych. Uszkodzenia tego elementu najczęściej powodowane są bocznymi uderzeniami w koło lub w dłuższym czasie gdy kręcimy kierownicą podczas postoju auta.

Zbyt wielkie luzy występujące na przekładni kierowniczej powodują opóźnioną reakcje samochodu na ruch kierownicą, „pływanie” auta po drodze oraz zwiększone zużycie opon. Z drugiej strony ciasno spasowana przekładnia kierownicza powoduje duże opory oraz szybsze zużywanie się części mechanicznych a w ekstremalnych przypadkach nawet zablokowanie układu kierowniczego.

Możesz nam zaufać!

Przy serwisowaniu Państwa samochodów korzystamy z części renomowanych producentów co gwarantuje nam wysoką jakość. Mechanicy nieustannie doszkalają się w zakresie wiedzy mechanicznej. W naszym warsztacie kontroluje się jakość wykonywanych usług. Każda usługa objęta jest zleceniem serwisowym, na którym podpisuje się mechanik wykonujący naprawę, dzięki czemu staramy się uniknąć źle wykonanej usługi. Pracujemy na najwyższej klasy narzędziach oraz urządzeniach, które eliminują uszkodzenia wykręcanych części w Państwa samochodzie. Używamy urządzenia diagnostycznego firmy Bosch CDIF oraz VCDS.

Zaprojektowane przez Tsu-Design.pl