Regeneracja filtrów DPF/FAP
dpf

Regeneracja

Usuwamy z filtra aż do 98% wszelkich zanieczyszczeń, takich jak sadza czy też popiół. Filtr po takiej regeneracji, będzie sprawnie służył nam przez wiele lat.

Cena

Usługa czyszczenia filtra w samochodach osobowych oraz dostawczych kosztuje u nas jedynie 450zł. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Ekologia

Usuwanie filtra DPF nie jest dobrym rozwiązaniem z punktu widzenia środowiska. Zregenerowany filtr będzie działał równie dobrze co nowy, a środowisko nie ucierpi.

Dokumentacja

Przy każdej regeneracji filtra, dostaną państwo szczegółowe wydruki dotyczące jego stanu - wraz ze zdjęciami oraz ew. uwagami dotyczących kondycji.

Regeneracja wysyłkowa

W przypadku braku możliwości przyjechania do nas, istnieje możliwość wysłania nam filtra do regeneracji. My go zregenerujemy i odeślemy na wskazany adres.

Możesz nam zaufać!

Przy serwisowaniu Państwa samochodów korzystamy z części renomowanych producentów co gwarantuje nam wysoką jakość. Mechanicy nieustannie doszkalają się w zakresie wiedzy mechanicznej. W naszym warsztacie kontroluje się jakość wykonywanych usług. Każda usługa objęta jest zleceniem serwisowym, na którym podpisuje się mechanik wykonujący naprawę, dzięki czemu staramy się uniknąć źle wykonanej usługi. Pracujemy na najwyższej klasy narzędziach oraz urządzeniach, które eliminują uszkodzenia wykręcanych części w Państwa samochodzie. Używamy urządzenia diagnostycznego firmy Bosch CDIF oraz VCDS.