AWAP – Serwis samochodowy w Jaworznie Facebook Ikonka Awap


O NAS

AWAP jest firmą działającą na polskim rynku od 1990 roku. Początkowo zajmowaliśmy się naprawą i sprzedażą opon samochodowych. Wraz z rozwojem firmy i dokupowaniem nowego sprzętu serwisowego zaczęliśmy przeprowadzać podstawowe naprawy eksploatacyjne. Stawiając na zadowolenie naszych klientów oraz starając się dostarczać im kompleksowych rozwiązań ciągle rozwijamy naszą ofertę i poszerzamy umiejętności naszych pracowników. Na dzień dzisiejszy prowadzimy warsztat, zajmujący się szeroko pojętą mechaniką samochodową, zaawansowaną geometrią zawieszenia oraz pełnym serwisem klimatyzacji w Państwa samochodach. Nie zapominamy również o naszych korzeniach i w dalszym ciągu prowadzimy naprawy oraz sprzedaż opon jak i również posiadamy szeroki asortyment alufelg.

DLACZEGO WARTO ZOSTAWIĆ SAMOCHÓD WŁAŚNIE U NAS

Jako jeden z nielicznych warsztatów w okolicach śląska i małopolski posiadamy najnowocześniejszy sprzęt serwisowy i diagnostyczny. Używamy urządzeń z najwyższej półki firm takich jak Bosch i Behr-Hella. Dzięki temu oraz wyszkolonym i doświadczonym pracownikom nasz warsztat jest w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym naprawom których nie chcą się podjąć inni mechanicy.

SPRZEDAŻ OPON I ALUFELG

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również opony większości producentów. oferujemy doradztwo w ich 0doborze oraz posiadamy możliwość ich sezonowego przetrzymywania. Jesteśmy również dystrybutorem alufelg najlepszych światowych firm takich jak OZ Racing, Sparco i MSW. Dzięki naszym powiązaniom z partnerami możemy zaoferować najniższe możliwe ceny oraz sprowadzić niedostępne na polskim rynku modele.

NASZ WARSZTAT

[Best_Wordpress_Gallery id=”6″ gal_title=”Galeria”]

POSTAW NA JAKOŚĆ ZA NISKĄ CENĘ

Aby sprostać zadowoleniu klientów i dostarczać usług zawsze na najwyższym poziomie nasi mechanicy przechodzą nieustanne szkolenia, prowadzone przez naszych partnerów z rynku samochodowego. Partnerzy ci są renomowanymi firmami, które dostarczają najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania dla Państwa pojazdów. W naszym warsztacie nie używamy tanich części zamiennych, lecz zawsze stawiając na jakość montujemy elementy z najwyższej półki. Mimo to dzięki powiązaniom z największymi i najlepszymi producentami części samochodowych jesteśmy w stanie oferować ceny dużo niższe niż katalogowe.

BĄDŹ BEZPIECZNY DZIĘKI OGÓLNOPOLSKIEJ GWARANCJI

Jako, że jesteśmy zrzeszeni w ogólnopolskiej sieci serwisowej Q-Service, przy naprawach dokonanych w naszym warsztacie otrzymacie Państwo książkę serwisową, w której zapisane zostaną dokonane u nas naprawy. Dzięki temu posiadacie Państwo gwarancję na zakupione u nas części, którą można zrealizować w każdym z ponad 411 serwisów Q-Service usytuowanych w całej Polsce. Nie musicie się więc już obawiać dalekich wyjazdów, ponieważ zawsze i wszędzie mogą Państwo dokonać naprawy w ramach gwarancji!


[popup id=”Kliknij, by zobaczyć nasze aktualne promocje, rabaty oraz zniżki!” title=”Promocje” theme_id=”150″ size=”medium” width_unit=”px” height_unit=”px” location=”center top” position_right=”0″ position_left=”0″ position_bottom=”0″ position_top=”100″ animation_type=”fadeAndSlide” animation_speed=”350″ animation_origin=”center top” overlay_click=”1″]Kliknij, by zobaczyć nasze aktualne promocje, rabaty oraz zniżki! [/popup]