wulkanizacja serwis
wulkanizacja2

Wulkanizacja Jaworzno / sprzedaż opon oraz felg.

Jako jeden z niewielu warsztatów możemy pochwalić się możliwością wymiany i wyważenia kół nawet do klasy supersportowych samochodów. Nasze urządzenia są w stanie obsłużyć felgi o rozmiarach do 30 cali i szerokości 15 cali (wyważanie do 21 cali szerokości).

Prowadzimy również sprzedaż opon. Sprzedajemy nowe opony od markowych producentów, m.in. Goodyear, Dunlop, Michelin, Bridgestone, Dębica, itp.

Dla wymagających klientów, używających swoich samochodów w profesjonalnych sportach motorowych, możemy zaoferować dokładne wyważanie przy użyciu dodatkowych nakładek symulujących pracę koła na pojeździe.

Oczywiście wykonujemy również standardowe naprawy wulkanizacyjne opon, profesjonalne prostowanie felg oraz prowadzimy ich sprzedaż.

Jeżeli posiadasz w swoim samochodzie czujnik ciśnienia powietrza w kołach (TPMS), to bez problemu wymienimy Twoje opony wraz z czujnikiem! Zapraszamy.

Możesz nam zaufać!

Przy serwisowaniu Państwa samochodów korzystamy z części renomowanych producentów co gwarantuje nam wysoką jakość. Mechanicy nieustannie doszkalają się w zakresie wiedzy mechanicznej. W naszym warsztacie kontroluje się jakość wykonywanych usług. Każda usługa objęta jest zleceniem serwisowym, na którym podpisuje się mechanik wykonujący naprawę, dzięki czemu staramy się uniknąć źle wykonanej usługi. Pracujemy na najwyższej klasy narzędziach oraz urządzeniach, które eliminują uszkodzenia wykręcanych części w Państwa samochodzie. Używamy urządzenia diagnostycznego firmy Bosch CDIF oraz VCDS.